facebook
ProHarmonia - Hotel Wellness i Spa zaprasza w góry
polski | deutsch | english

Zrób Prezent

Spa Wekend - Wypoczynek w prezencie!

Hojność jest szlachetnym przymiotem, a radość z ofiarowanego prezentu może przewyższać wdzięczną ich akceptację. Troska o bliskie osoby to najlepsza forma miłości. Zrób prezent - weekend w SPA w ProHarmonii.

Hotel spa ProHarmonia Wellness doradzi Państwu, jak obdarować najważniejsze dla nas Osoby niezapomnianym pobytem, który przyniesie harmonijny relaks ciała i umysłu. Zaproszenie na luksusowy weekend w SPA to wykwintne podziękowanie ważnym dla nas Osobom – Przyjaciołom, szanowanym Współpracownikom czy Partnerom biznesowym. Wzbogacą go odnowa biologiczna w myśl filozofii wellness, ale też pobliska Czarna Góra i narty czy rezydencyjny DRIVING RANGE. W hotelu spa znajdą Państwo noclegi w okolicy Czarnej Góry.

ProHarmonia Wellness jest najlepszym miejscem na pobyt „niespodziankę” dla PAR: luksusowy wypoczynek w naszych apartamentach to wyborny pomysł na zaręczyny, niezapomnianą rocznicę ślubu czy czarujący weekend spa dla dwojga.

Weekend w spa w górach w urokliwym uzdrowisku i zaciszu Rezydencji to również wyszukany podarunek dla Rodziców czy prezent urodzinowy dla ukochanej Osoby.

Indywidualną aranżację KUPONU PREZENTOWEGO, spełniającego Państwa oczekiwania, zajmie się recepcja Rezydencji (recepcja@proharmonia.pl), przesyłając go pod wskazany przez Państwa adres.

Ceny i Rezerwacja

kalendarz
pakiety