fb PL | DE | EN

« Wszystkie Pakiety

Każdy kęs ma znaczenie - tydzień ze zdrowiem

Każdy kęs ma znaczenie - tydzień ze zdrowiem

8 dni, od 2 100 zł/os

KAŻDY KĘS MA ZNACZENIE - TYDZIEŃ ZE ZDROWIEM

Proharmonia Rezydencja Wellness

Lądek Zdrój 16.11 - 23.11.2019

ośmiodniowe warsztaty z kursem odżywiania, oczyszczanie organizmu, regeneracja, bezpieczne odchudzanie.

POZNAJ SMAK ZDROWEGO ŻYCIA!

POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH!

ZREGENERUJ ORGANIZM NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM!

ZLIKWIDUJ NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ SKUTECZNIE I ZDROWO BEZ EFEKTU JO-JO!

W programie:

- posiłki wg autorskiego programu Diety DGD (DrGraceDiet)

- oczyszczenie wątroby, dieta bezglutenowa, antynowotworowa 

- wykłady, warsztaty, nauka relaksu

- ćwiczenia rozluźniające dostosowane do indywidualnych możliwości

- "Żywa woda" , Vita Tronic, magnetostymulacja, zapper

- muzykoterapia - kąpiele w dźwięku gongów i mis tybetańskich

- spacery, wycieczki, nordic walking

- dodatkowo do dyspozycji sauna, kąpiele, siłownia, gabinety masażu

Odpowiednia dieta, relaks, odnowa biologiczna, wykłady i warsztaty pozwalają każdemu skutecznie wypocząć, zregenerować organizm, stracić nadwagę, zrozumieć i pokochać zdrowy styl życia.

Program turnusu został ułożony z myślą o tych, którzy chcą doprowadzić organizm do stanu równowagi, pragną zgubić zbędne kilogramy, zmniejszyć immunoagresję, zwiększyć odporność organizmu, poprawić procesy metaboliczne, odzyskać radość i zdrowie. Turnus jest bezpieczny dla osób z problemami nowotworowymi, chorobami nerek, przewodu pokarmowego, cukrzycą, schorzeniami układu krążenia, osteoporozą, gośćcem, nietolerancją glutenu, zespołem chronicznego zmęczenia, alergią, astmą itp.

Zajęcia prowadzi dr Grażyna Pająk - dietetyk, biolog, endoekolog

Były pracownik naukowy i wieloletni wykładowca endoekologii. Autorka wielu publikacji naukowych i artukułów prasowych, znana jako szkoleniowiec, ekspert z radia i programów w TVP 1, TV Polonia, TVP Info. Od ponad dwudziestu pięciu latpropaguje zdrowie, prowadzi autorskie warsztaty oczyszczająco-odchudzające połączone z kursem właściwego odżywiania i zdrowego stylu życia. Jest autorką popularnej książki "Każdy kęs ma znaczenie" w której wykorzystując opracowaną przez siebie Dietę DGD i odpowiedni program detoksykacji odkwasza, odżywia, poprawia i wzmacnia czynności obronne organizmu. W swojej praktyce stosuje różne naturalne metody regeneracji przywracające witalność i dobre samopoczucie uczestników. Skutecznie pomaga wprowadzić namiastkę natury w cywilizowany świat. Warsztaty odbywają się w ProHarmonii Rezydencji Wellness w Lądku Zdroju, jednej z najstarszych miejscowości uzdrowiskowych w Europie. Kameralny ośrodek, mieszczący się w romantycznym, zabytkowym budynku zapewnia swoim Gościom stylowe pokoje, salę restauracyjną, bibliotekę z kominkiem i bogatym księgozbiorem, saunę fińską z pokojem relaksacyjnym, małą salkę kinową, salę do medytacji i ćwiczeń oraz strefę SPA z bogatą ofertą zabiegów relaksacyjnych. Obiekt jest pięknie położony w otoczeniu drzew, z widokiem na góry. Pokoje 1,2,3 osobowe, turnus zaczynamy kolacją, kończymy śniadnaiem. 

 Cena w pokoju dwuosobowym - 2100 PLN. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Rezerwacja miejsc po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym, przedpłatą w wysokości 500zł na konto ProHarmonii - CB NEO Sp. z o.o. Sp. J. - 55 1750 1064 0000 0000 2326 0158 - tytuł przelewu - rezerwacja pobytu w terminie .........2019

Pakiet: 8 dni, od 2 100 zł /os

Każdy kęs ma znaczenie - tydzień ze zdrowiem
 


ProHarmonia Rezydencja Wellness

ul. Leśna 4
57-540 Lądek Zdrój

Informacja i rezerwacja

+48 74 812 08 00
info@proharmonia.pl
hotelsystems.pl HotelSystems

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

Rezerwacja