fb PL | DE | EN

Zrób Prezent


Spa Wekend - Wypoczynek w prezencie!

Hojność jest szlachetnym przymiotem, a radość z ofiarowanego prezentu może przewyższać wdzięczną ich akceptację. Troska o bliskie osoby to najlepsza forma miłości. Zrób prezent - weekend w SPA w ProHarmonii.

Hotel spa ProHarmonia Wellness doradzi Państwu, jak obdarować najważniejsze dla nas Osoby niezapomnianym pobytem, który przyniesie harmonijny relaks ciała i umysłu. Zaproszenie na luksusowy weekend w SPA to wykwintne podziękowanie ważnym dla nas Osobom – Przyjaciołom, szanowanym Współpracownikom czy Partnerom biznesowym. Wzbogacą go odnowa biologiczna w myśl filozofii wellness, ale też pobliska Czarna Góra i narty czy pobliskie trasy spacerowe. 

ProHarmonia Wellness jest najlepszym miejscem na pobyt „niespodziankę” dla PAR: luksusowy wypoczynek w naszych apartamentach to wyborny pomysł na zaręczyny, niezapomnianą rocznicę ślubu czy czarujący weekend spa dla dwojga.

Weekend w spa w górach w urokliwym uzdrowisku i zaciszu Rezydencji to również wyszukany podarunek dla Rodziców czy prezent urodzinowy dla ukochanej Osoby.

Indywidualną aranżację KUPONU PREZENTOWEGO, spełniającego Państwa oczekiwania, zajmie się recepcja Rezydencji (recepcja@proharmonia.pl), przesyłając go pod wskazany przez Państwa adres.

 

Pakiety Pobytowe

Wszystkie Pakiety »


ProHarmonia Rezydencja Wellness

ul. Leśna 4
57-540 Lądek Zdrój

Informacja i rezerwacja

+48 74 812 08 00
info@proharmonia.pl
Dane do przelewu

Adamietz Rajmund P.P.H.U. "ADAMIETZ"
ul. Braci Prankel 1
47-100 Strzelce Opolskie

GBS Bank w Strzelinie
(oddział w Lądku Zdroju)
13 9588 0004 3903 5288 3000 0010
hotelsystems.pl HotelSystems

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

Rezerwacja