Ceny i Rezerwacja

ProHarmonia - Hotel Wellness i Spa zaprasza w góry
fb PL | DE | EN

Pokoje 2 - osobowe

 

Pokój Luisy – stylowy dwuosobowy pokój z małżeńskim łożem, któremu patronuje księżna Luisa Augusta von Meklemburg-Strelitz. Księżna Luisa przez długi czas była silnie związana z Lądkiem – to tu zakochała się w swoim przyszłym mężu Fryderyku Wilhelmie III, tutaj także powróciła, już jako królowa. Przytulny, urządzony w stylu osiemnastowiecznych salonów pokój posiada także balkon, który łączy Pokój Luisy z Pokojem Marianny, tworząc wspaniały apartament dla rodziny lub przyjaciół idaelny na weekend w spa.

Pokój Marianny – dwuosobowy pokój z łożem małżeńskim, którego patronką jest Marianna Orańska, postać wyjątkowo zasłużona dla Kotliny Kłodzkiej. Pozostała w pamięci swoich poddanych jako „Dobra Pani”, jej imię zostało utrwalone w wielu nazwach miejscowości w okolicy Masywu Śnieżnika, a także dało nazwę regionalnej odmianie marmuru „Biała Marianna”. Jasny pokój zdobny w stylowe meble i ozdobne, lustrzane słońce wiszące nad łóżkiem. Balkon, w który wyposażony jest Pokój Marianny, łączy się z Pokojem Luisy, co może stanowić doskonały pretekst do wspólnego wyjazdu z rodziną lub przyjaciółmi w góry.

 
Pokój Kolonialny – dwuosobowy pokój z małżeńskim łożem zdobnym w piękną moskitierę. Przywodzi na myśl upalne noce i odpoczynek po dniu spędzonym na dzikim, nieodkrytym lądzie. Atmosfery tego miejsca dopełniają liczne ozdoby i bibeloty, będące pamiątkami z podróży kontynentalnych, które z pewnością zainspirują do błądzenia myślami po egzotycznych zakątkach ziemi…

 

Pokój Senso – dwuosobowy pokój dla tych z Państwa, których fascynuje bogata i niejednoznaczna kultura kraju kwitnącej wiśni. Choć nie śpi się tu na futonie, klasyczna barwa czerwieni, symbolizująca w Japonii słońce i pomyślność, z kilkoma akcentami czerni pozwala przenieść się myślami do tego niezwykłego miejsca. Japoński wachlarz przywodzi na myśl wojowniczych samurajów i subtelne maiko, a energetyczny wystrój pomaga odzyskać energię i uzyskać inspirację do podejmowania nowych wyzwań codzienności.

 

Pokój Shangri-La – dwuosobowy pokój z małżeńskim łożem i kojącym widokiem na las to wstęp do mitycznej krainy opisanej przez Jamesa Hiltona w „Zaginionym horyzoncie”. Nasi Goście, podobnie jak wędrowcy, którzy zbłądzili do żyjącej swoim rytmem, idealnej krainy Shangri-La, znajdą tu ukojenie i z pewnością będą mieli szansę odpocząć od zgiełku codzienności. W atmosferę orientalnej Krainy Szczęśliwości z pewnością wprowadzą Państwa takie akcenty jak pobudzająca czerwień chińskiego lampionu i kojący błękit sypialni, ręcznie malowana beczka do przechowywania ryżu czy ściany apartamentu zdobione historią trzech kobiet.

 

Pokój Faraonów – podobno wewnątrz piramid drzemie tajemnicza, mistyczna energia. Czas spędzony w Pokoju Faraonów z pewnością pomoże wyzwolić choć cząstkę tej energii i przeniesie Państwa w czasy, gdy na egipskim tronie królowała słynąca z wyjątkowej urody królowa Kleopatra. Sen Gości, którzy wybiorą się w fascynującą podróż wzdłuż starożytnego Nilu, będzie strzegło oko Horusa umieszczone nad dużym małżeńskim łożem.


Pokój Tycjan
 – prawdziwa gratka dla wielbicieli renesansu. Pokój posiada dwa niezależne łóżka, a ognisty kolor ścian kojarzący się z odcieniem włosów modelek włoskiego mistrza zachwyca i kusi obietnicą, że sny śnione w tak wyjątkowym wnętrzu będą równie ogniste… 

 

Pokój z Widokiem – choć okna tego pokoju nie wychodzą na rzekę Arno, a na Masyw Śnieżnika, to wyjątkowe, magiczne miejsce, w którym warto zatrzymać się i spędzić choć jedną noc, szczególnie, że dzięki prawdziwej lunecie można podziwiać usiany gwiazdami firmament. Wspaniała propozycja dla zakochanych. Pokój z Widokiem może wraz z Pokojem Tycjan tworzyć wygodne, luksusowe studio, w którym można spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

 
ProHarmonia Rezydencja Wellness

ul. Leśna 4
57-540 Lądek Zdrój

Informacja i rezerwacja

+48 74 812 08 00
info@proharmonia.pl
hotelsystems.pl HotelSystems

Rezerwacja