Ceny i Rezerwacja

ProHarmonia - Hotel Wellness i Spa zaprasza w góry
fb PL | DE | EN

Pokoje 1 - osobowe

Pokój Gotycki – wyjątkowa atmosfera tego jednoosobowego pokoju nawiązuje do średniowiecznej ascezy i zadumy. Nasi Goście nie muszą się jednak obawiać, że na ścianach powita ich maksyma „memento mori”, za to z pewnością odpoczynek w Pokoju Gotyckim zaowocuje spokojem ducha i uzyskaniem wewnętrznej równowagi.

Pokój Goethe – jednoosobowy pokój nie tylko dla pisarzy nazwany na cześć niemieckiego poety, który spędził w Lądku-Zdroju swoje czterdzieste pierwsze urodziny. Eleganckie wnętrze zdobi przepiękne, stylizowane biurko. Duch Goethego unosi się nad tym miejscem, dlatego wierzymy, że – wraz ze wspaniałym widokiem na las – będzie to miejsce, w którym nasi Goście wypoczną, a ich umysł stanie się jasny i pełen pogodnych myśli.

Pokój Voltaire – jednoosobowy pokój, któremu patronuje francuski filozof i pisarz doby Oświecenia to gwarancja solidnego wypoczynku, a także uzyskania wewnętrznej równowagi i dystansu wobec codziennej rzeczywistości. Goście, którzy wybiorą Pokój Voltaire, z pewnością docenią piękny widok na las rozciągający się za oknami naszej Rezydencji.


ProHarmonia - Luksusowy Hotel Spa zaprasza do odpoczynku w górach.
ProHarmonia Rezydencja Wellness

ul. Leśna 4
57-540 Lądek Zdrój

Informacja i rezerwacja

+48 74 812 08 00
info@proharmonia.pl
hotelsystems.pl HotelSystems

Rezerwacja