facebook
ProHarmonia - Hotel Wellness i Spa zaprasza w góry
polski | deutsch | english

Wellness

Harmonia i styl według filozofii wellness SPA

ProHarmonia SPA   to w idealnie wyważonych proporcjach komfort, elegancja i przestrzeń. Wystrój Rezydencji stanowią elegancko zaaranżowane wnętrza reprezentujące różnorodne style: począwszy od przytulnych i pełnych ciepła pokoi urządzonych w stylu angielskim czy prowansalskim, przez gorącą atmosferę przestrzeni utrzymanych w stylu kolonialnym, aż po apartamenty, w których dominuje fascynacja Orientem i kulturą Bliskiego oraz Dalekiego Wschodu. We wszystkim jednak dominuje umiar i harmonia, ponieważ są to cechy istotne z punktu widzenia nie tylko Slow Life, ale także filozofii Wellness SPA.

Harmonia oznacza dla nas równowagę pomiędzy ciałem, duchem i umysłem – każdy z aspektów naszej osobowości powinien zostać otoczony szczególną uwagą, dlatego w ProHarmonii dbamy o zachowanie tej równowagi w każdym elemencie: wypoczynku i aktywności, naturalności i luksusu, a także tradycji i nowoczesności. To właśnie harmonia i równowaga sprawiają, że połączenia te składają się na idealną całość. Filozofię takiego programowania usług, by była ona odzwierciedleniem harmonii w naszym ciele i duszy, oparliśmy na symbolice liczby 5. W numerologii 5 oznacza nie tylko osobowość o konkretnych cechach, ale także poszczególne symbole, takie jak wolność, pragnienie odkrywania nowych rzeczy i przeżywania przygód, innowacyjność i inspirację. Magia liczb odpowiada zresztą fascynującej naturze: 5 to liczba płatków kwiatu czy ramion rozgwiazdy, mamy pięć żywiołów i pięć zmysłów – w ProHarmonii nasi Goście odkrywają świat wszystkimi pięcioma zmysłami. Aromat, jaki roztacza wnętrze, dźwięk mis tybetańskich czy śpiew ptaków za oknem, smak pięciodaniowej kolacji Gourmet, dotyk chłodnych kamieni lub szyszek na Ścieżce Wrażeń – wszystko to składa się na wyjątkową, harmonijną całość, którą możecie Państwo odkrywać w naszej Rezydencji.

Chcemy także podarować naszym Gościom możliwość odkrycia pięciu żywiołów, które tworzą Kosmos – drewna, ognia, ziemi, metalu oraz wody – nie tylko w ramach codziennego programu kulinarnego, ale także cotygodniowym Kalendarzu Przyjemności, a przede wszystkim podczas indywidualnie dobieranych do Państwa potrzeb rytuałach pielęgnacyjnych Harmony SPA.

Wellness SPA w ProHarmonii to ciągłe dążenie do równowagi, spokoju i harmonii.
 

Ceny i Rezerwacja

kalendarz
pakiety