facebook
ProHarmonia - Hotel Wellness i Spa zaprasza w góry
polski | deutsch | english

Seminaria i szkolenia

ProHarmonia Rezydencja Wellness to nie tylko wyjątkowe miejsce, w którym mogą Państwo odpocząć, zregenerować siły i spotkać się z najbliższymi w wyjątkowej atmosferze. ProHarmonia to także doskonałe miejsce, by zorganizować spotkanie biznesowe, a także szkolenie, konferencję, sympozjum czy naradę. Na potrzeby szkoleń i seminariów oddajemy do Państwa dyspozycji cztery stylowe sale: Salę Balową (ok. 30 miejsc), Bibliotekę (16 miejsc), Projektornię (15 miejsc) oraz Dekanterię – Gabinet Win (8 miejsc). Zapewniamy także wysokiej jakości wyposażenie techniczne: rzutnik, ekran, panel ciekłokrystaliczny oraz flipchart. Wyjątkową zaletą organizowania tego typu spotkań w ProHarmonii jest fakt, że oferujemy Państwu zabiegi, noclegi i relaks.

Z naszych usług korzystało już wielu Klientów, między innymi: Brix Sp. z o.o., Cadbury Wedel Sp. z o.o., Centrum Edukacji CE2, EFL S.A., Idea Broker Sp. z o.o., Impel S.A., In Time Personal Solutions Polska Sp. z o.o., M-Team Production, Porsche Centrum Katowice, Siemens Sp. z o.o. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.

Zapraszamy do naszego zabytkowego hotelu na konferencje i szkolenia dla firm oraz relaksu w Spa w otoczeniu górkich stoków w Czarnej Górze.

Ceny i Rezerwacja

kalendarz
pakiety