Ceny i Rezerwacja

ProHarmonia - Hotel Wellness i Spa zaprasza w góry
fb PL | DE | EN

Pokoje 2 - osobowe Plus

Pokój Secesja – płynne, faliste linie, pastelowe kolory, przepiękne ornamenty i motywy roślinne – dla tych spośród naszych Gości, którzy przepadają za Art Nouveau pobyt w tym miejscu będzie prawdziwą rozkoszą. Inspirowany twórczością genialnego Alfonsa Muchy pokój posiada dwa niezależne łóżka, a klimat przełomu wieków przywodzą na myśl secesyjne meble oraz plakaty z reprodukcjami czeskiego malarza.
 

Pokój Bourbonów – pokój dla dwóch osób wyposażony w oryginalne osiemnastowieczne łoże z baldachimem. Atmosfera tego miejsca przeniesie Gości w czasy prawdziwie królewskiego przepychu, gdy największe dynastie europejskie wkraczały w okres świetności, a na salonach tańczono walca. Jedynie obecność dobrodziejstw techniki (telewizor, dostęp do Internetu) przypomina o teraźniejszości. 

 

Pod Aniołami – dwuosobowy pokój z małżeńskim łożem specjalnie dla zakochanych: idealne miejsce na rozpoczęcie podróży poślubnej czy miesiąca miodowego – dla nowożeńców i nie tylko… W niebiańskim zaciszu, wśród pudrowo różowych miękkości i stylowych bibelotów, pod czujnym okiem Amora spełniają się wszystkie marzenia…

 

Pokój Michała Klahra – ukłon w stronę najbardziej zasłużonego rzeźbiarza terenów Kotliny Kłodzkiej i Lądka-Zdroju, Michała Klahra. Wygodny, dwuosobowy pokój z łożem małżeńskim przepełnia ciepła atmosfera rodzinnego domu. Skrywający sekrety regionu pokój przypomina atelier lądeckiego artysty, a bujany fotel pozwala zrelaksować się i odpłynąć myślami w świat minionych dni i marzeń.

 

Pokój Karen Blixen – gorąca, spalona słońcem ziemia Afryki, żar namiętności i powiew egzotyki – tego wszystkiego mogą spodziewać się Goście, którzy wybiorą Pokój Karen Blixen w naszej Rezydencji. Klimat gorącej, kolonialnej Afryki przywodzą na myśl zgromadzone w pokoju ozdoby: maski i zdjęcia przedstawiające Masajów oraz wnętrze domu autorki „Pożegnania z Afryką” oraz album zdjęć z krajobrazami pustyni i dżungli. Atmosfery dopełniają tkaniny w lamparcie cętki oraz pościel w tygrysie wzory – z pewnością takie akcenty na małżeńskim łożu sprawią, że będą Państwo śnić o dzikich i niebezpiecznych wyprawach w głąb Czarnego Lądu…
ProHarmonia Rezydencja Wellness

ul. Leśna 4
57-540 Lądek Zdrój

Informacja i rezerwacja

+48 74 812 08 00
info@proharmonia.pl
hotelsystems.pl HotelSystems

Rezerwacja