facebook
ProHarmonia - Hotel Wellness i Spa zaprasza w góry
polski | deutsch | english

Filozofia SPA

Czas głębokiego relaksu – Harmony SPA
Nadmierny stres jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych – czujemy się przemęczeni, mamy problem z zasypianiem, nasza skóra traci zdrowy odcień i jędrność, bolą nas wiecznie napięte mięśnie, stajemy się nerwowi lub apatyczni i wydaje nam się, że czas płynie zbyt szybko. W ProHarmonii potrafimy zdziałać cuda – zatrzymać czas, przywrócić skórze i mięśniom sprężystość, blask oczom, a filozofia SPA zapewni duszy – spokój. Zgodnie z symboliką liczby 5, tak ważną dla propagowanej przez nas idei wellness, proponujemy naszym Gościom aż pięć różnych rodzajów relaksu, dopasowanych idealnie do typów osobowości.
Marcel Proust powiedział kiedyś: „Godzina nie tylko jest godziną, to naczynie wypełnione zapachami, dźwiękami, zamierzeniami, zmiennością aury”.

W ProHarmonii słowa francuskiego pisarza nabierają nowego znaczenia. Wszystkie pięć rodzajów relaksu komponujemy z następujących składników:
  • witalizująca kąpiel parowa z arniki, siana i jałowca – niezwykle aromatyczna i odprężająca. Dodatek jabłka, rumianku oraz wina sprawia, że rytuał ten działa jak eliksir młodości.
  •  doświadczenie w służbie pięknu i odpoczynkowi: skuteczna metoda koncentracji, której owocem jest głębokie odprężenie umysłu.
  • naturalne składniki ukryte w rosnących w górach ziołach oraz szlachetnych glinkach wykorzystane dzięki nanotechnologii w autorskiej metodzie pielęgnacji Wellage. Cudownie relaksujące twarz i ciało zabiegi, w tym także kąpiele dźwiękowe.
  • głęboko odprężający masaż gorącymi kamieniami (Vitalstone), rezonansowy masaż Zdrowe Plecy zapewniający rozgrzanie i rozluźnienie mięśni pleców oraz Sulfurea, czyli witalizujący masaż siarką.
  • rytuał pielęgnacyjny w fińskiej saunie – wysoka temperatura i kojący aromat górskiej sosny lub owoców, a po wyjściu monsunowy deszcz i ożywcza bryza sprawią, że poczują się Państwo jak nowo narodzeni.

Ceny i Rezerwacja

kalendarz
pakiety